ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!

ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!Δίπλα στην παραλία Κορομίλι!!!

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018

Ακόμα μια νίκη για τον Α.Σ.Λεονταρίου σήμερα!!!

Ακόμα μια νίκη για την ομάδα μας σήμερα με σκορ 2-0 με αντίπαλο την Νίκη Λαφυστίου.

Η ομάδα ξεκίνησε καλά το ματς, ήταν καλή στα πρώτα 20 λεπτά και άνοιξε στο σκορ στο 21' όταν μετά από πάσα του Γροντά ο Δούμας έφυγε στην πλάτη της άμυνας των φιλοξενούμενων και με ωραία λόμπα έκανε το 1-0.

Η συνέχεια δεν ήταν το ίδιο καλή ,δώσαμε μέτρα στον αντίπαλο, δεν είχαμε καθαρό μυαλό αλλά δεν απειληθήκαμε αφού η άμυνα μας λειτούργησε υποδειγματικά.

Στο 2ο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 4ο λεπτό μετά από κεφαλιά του Κιούση η μπάλα βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι και ο επερχόμενος Δούμας έκανε το 2-0 που ήταν και το τελικό σκορ.

Σημαντικό το γεγονός ότι παρόλο που η ομάδα δεν παίζει με βάση τις δυνατότητές της παίρνει αποτελέσματα.

Το κεφάλι χαμηλά, συνεχίζουμε την δουλειά με σκοπό να γίνουμε καλύτεροι.
Καλή συνέχεια στην ομάδα της Νίκης Λαφυστίου.

ΦΩΤΟ & ΡΕΠΟΡΤΑΖ: ΘΑΝΑΣΗΣ Σ.  ΜΑΡΙΝΗΣ