ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!

ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!Δίπλα στην παραλία Κορομίλι!!!

Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2017

Άλλη μια νίκη για τον Α.Σ.Λ.

Άλλη μια νίκη για την ομάδα μας σήμερα με το ευρύ σκορ 4-1 απέναντι στην ομάδα του Ελεώνα.

Το ματς στο πρώτο ημίχρονο ήταν ένας επιθετικός μονόλογος της ομάδας μας που άνοιξε το σκορ στο 3' και μετά όλα έγιναν πιο

εύκολα. Παίζοντας κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο οι παίκτες μας κυριάρχησαν στον αγωνιστικό χώρο και πέτυχαν άλλα 3 γκολ μέχρι το τέλος του Α' ημιχρόνου.

Στο Β' ημίχρονο το σκληρό, στα όρια του αντιαθλητικού, παιχνίδι των αντιπάλων φρέναραν τους παίκτες μας αφού είχαν περισσότερο το μυαλό στο να μην τραυματιστούν.

Οι αντίπαλοι απλά μείωσαν στο τέλος του αγώνα με πέναλτυ.
Τα γκολ της ομάδας μας πέτυχαν ΤΣΟΤΑ (2),ΠΑΡΙΑΝΟΣ (1),ΜΑΚΡΗΣ (1).