ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!

ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!Δίπλα στην παραλία Κορομίλι!!!

Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2020

Νίκη για την ομάδα μας, τον Α. Σ. Λεονταρίου, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος

Νίκη για την ομάδα μας στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος με σκορ 3-1 απέναντι στην ομάδα του Επαμεινώνδα Λεύκτρων.

Ξεκινήσαμε καλύτερα το ματς και προηγηθήκαμε στο σκορ με κοντινό σουτ του ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ.

Η ομάδα των Λεύκτρων ισοφάρισε σε 1-1 με γκολ του Παπαναστασίου και λίγο αργότερα προηγηθήκαμε εκ νέου με εκπληκτικό σουτ του ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ.

Στο 2ο ημίχρονο δεν παίχτηκε καλό ποδόσφαιρο αφού η κούραση από την προετοιμασία ήταν εμφανής.

Η ομάδα μας πέτυχε και τρίτο γκολ με κοντινή προβολή του ΣΤΑΘΗ μετά από πάσα του ΚΟΛΙΟΥΣΗ.

Ο αντίπαλος θα μπορούσε να μειώσει στο σκορ αλλά το πέναλτι του Παπαναστασίου απέκρουσε ο ΤΣΙΜΑΣ.

Συνεχίζουμε την δουλεία ώστε να βελτιωθούμε περισσότερο.

Να ευχηθούμε καλή συνέχεια στην ομάδα των Λεύκτρων.

Υ.Γ.Στην αρχή του ματς κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή στην μνήμη του πατέρα του Γιάννη Λάμπρου που απεβίωσε πριν λίγες ημέρες.

Να εκφράσουμε τα συλληπητήρια μας στον φίλο Γιάννη και στην οικογένεια του για την απώλεια.