ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!

ΑΓΡΙΛΙΑ…η θάλασσα στο πιάτο σας!!!Δίπλα στην παραλία Κορομίλι!!!

Δευτέρα 22 Απριλίου 2019

Δύσκολη νίκη σήμερα για τον Α.Σ.Λ.!!!

Δύσκολη και αγχωτική νίκη σήμερα για την ομάδα μας με σκορ   2-1 απέναντι στην καλή ομάδα του Πανγεωργικού. Το "θέλω" όλων δημιούργησε άγχος με αποτέλεσμα να μην αποδώσουν τα παιδιά σύμφωνα με τις δυνατότητές τους. Προηγηθήκαμε με γκολ του Νικολάου, οι αντίπαλοι μας ισοφάρισαν στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου αλλά στο επόμενο λεπτό προηγηθήκαμε με 2-1 που ήταν και το τελικό σκορ, μετά από ωραία εκτέλεση φάουλ του Τζίνο και πάσα του Νικολάου στον Ζαχαρία που απλά έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα.
Τα πολλά λόγια όμως είναι φτώχεια... η ομάδα από σήμερα είναι
με το ενάμιση πόδι στην Α' κατηγορία Βοιωτίας αφού η διαφορά με την τρίτη ομάδα είναι 6 βαθμοί και χρειαζόμαστε έναν βαθμό την τελευταία αγωνιστική.
Ένα όνειρο, ένας κρυφός πόθος όλων γίνεται πραγματικότητα.
Πολλά μπράβο στον προπονητή ΣΠΥΡΟ ΜΠΕΚΑ και τους ποδοσφαιριστές μας
Η σημερινή νίκη είναι αφιερωμένη στους δύο σημερινούς απόντες ΚΩΣΤΑ ΚΙΟΥΣΗ και ΣΩΤΗΡΗ ΝΙΚΑ.
Οι πανηγυρισμοί μπορούν να περιμένουν λίγο ακόμα.

ΠΗΓΗ ΚΑΙ ΦΩΤΟ: Αθανάσιος Σ. Μαρίνης